P1380399-Edit.jpg

MY LITTLE EMPIRE FASHION

Moje małe modowe imperium

Nazywam się Marzena Szabla. Jestem stylistką, blogerką, prawdziwą pasjonatką mody oraz autorką ebooka "Stylowa w każdym wieku".

W świecie mody funkcjonuje jako My little empire fashion, gdzie odkrywa przed swoimi obserwatorkami swój styl i pokazuje, że moda to nie tylko ubrania, to coś więcej. Moda to sztuka i ludzie, którzy ją tworzą. Moda to wszystko co nas otacza. "Moda to pasja, która inspiruje mnie do działania".

Poza tym chętnie służy pomocą w sprawach dotyczących doboru odpowiednich fasonów ubrań do sylwetki i kolorów do typów urody. Chce uświadamiać kobiety, że każda niezależnie od wieku, czy tego co robi na co dzień - JEST PIĘKNA I WYJĄTKOWA! Dlatego usługi, które oferuje pomogą kobietom zrobić ten pierwszy krok do świetnego wyglądu i większej pewności siebie.

Pamiętajcie! "Piękno to nie wyjątek. Piękno to normalność, którą nosisz głęboko w sobie!"

Od 2018 roku należę do Elitarnego Klubu Stylistek New Style Academy, gdzie zostałam nagrodzona statuetką "Sięgaj gwiazd". Nagrodę otrzymałam za odwagę, niepoddawanie się oraz działanie podczas pandemii i kwarantanny.

W 2020 zostałam wyróżniona przez GaleriaMarek.pl i umieszczona na liście 111 wpływowych influencerów modwych, którzy na co dzień inspirują innych.

Od 11 maja 2020 prowadzę serie "Modnych spotkań przy kawie. Rozmowy z kobietami pełnymi pasji". Te spotkania to wywiady na żywo z kobietami, które swoją pasję zamieniły w swój sposób na życie. Opowiadają o swojej drodze do miejsca, w którym są. Opowiadają, że czasami nie było łatwo i nie jest, ale nie poddają się i działają. Opowiadają o rozterkach, wzlotach, upadkach i przemianach. Tymi rozmowami chciałabym inspirować inne kobiety do stawiania na siebie, na swoje pasje i na spełnianie marzeń.

Rozmowy możecie zobaczyć na moim facebooku oraz youtube.