top of page
  • Marzka

#akcjainspiracja – stylowa na kwarantannie

Hej Kochani! Dziś przychodzę do Was z kolejnym wpisem z serii #akcjainspiracja. Tym razem skupimy się na stylizacjach domowych, w których teraz spędzamy większość czasu. Dres, piżama czy wyjściowy zestaw? Jak najczęściej teraz się ubieracie? U mnie jest to dres, choć muszę się przyznać, że czasami również piżama 🙂 Jednak dobrze się czuję w takim looku, jest mi wygodnie i nie mam z tego powodu spadku motywacji 🙂 Natomiast w sobotę urządzamy z chłopakiem „Kolacje z winem”, to fajna opcja spędzenia czasu. Dobre jedzenie, wino oraz super, wieczorowy zestaw. Nie można wyjść do eleganckiej restauracji, to trzeba sobie namiastkę stworzyć w domu. W końcu założę moje nowe sandałki, które kupiłam dwa miesiące temu 🙂 Oczywiście pokaże Wam w moich mediach społecznościowych wieczorowy look, który przygotowałam.

A w ogóle, co myślicie, żeby co tydzień robić domowe spotkania z winem czy muzyką i tworzyć fajne zestawy? Potem pokazywać i wzajemnie się inspirować? Piszcie w komentarzu co o tym sądźcie.

Wracając do wpisu, przegrzebałam dla Was internet i wybrałam kilka stylowych, domowych zestawów. Najważniejsze, żebyście w tym w czym chodzicie po domu dobrze się czuły. Pamiętajcie, żeby nie zapomnieć dbać o siebie! Nie tylko zewnętrznie ale również wewnętrznie. Koniec z powyciąganymi, starymi ubraniami! W domu również możesz wyglądać gustownie! Przedstawiam Wam kilka inspirujących kolarzy do tego, jak być stylową na kwarantannie.

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#stylistkastylistblogger #zostańwdomuakcjainspiracjastylizacjadomowadomowystylmodafashion

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page