top of page
  • Marzka

#akcjainspiracja – wydarzenie „Stylowa na kwarantannie”

Hej Kochani ! Dziś opowiem Wam krótko o wydarzeniu, które ostatnio stworzyłam na facebooku. Było to wyzwanie – „Stylowa na kwarantannie”.

Wydarzenie zostało bardzo miło i ciepło przyjęte. Bardzo mnie to ucieszyło, bo jak na pierwszy raz było super. To fajna opcja zabawy i zabicia nudy w tych trudnych dla nas czasach. Można było wzajemnie się zainspirować i zmotywować do dbania o sobie podczas siedzenia w domu. Piżama i dres nie są złym pomysłem, ale warto czasami je zrzucić i wskoczyć w fajny, stylowy zestaw. Ja sama lubię paradować w dresie, bo jest mi wygodnie, jednak to wyzwanie mnie bardzo zmotywowało i jeszcze lepiej się poczułam. Wydarzenie przypomniało mi również ducha sesji zdjęciowych, za którymi tęsknie. Wydarzenie pokazało, jak trzeba być kreatywnym, żeby na własnym osiedlu znaleźć tyle ciekawych, klimatycznych miejsc do zdjęć.

Może kilka słów o tym jak to wyzwanie wyglądało. Przez 7 dni publikowałam, wraz z uczestniczkami wydarzenia swoje stylizacje, w których spędzamy czas w domu. Chodziło mi o to, żeby pokazać, że w czasie kwarantanny możesz być piękna i stylowa. Chciałam, żebyśmy wzajemnie się inspirowały i motywowały do zrzucenia powyciąganych, starych ubrań. Efekty moich 7 stylizacji zamieszczam w dzisiejszym wpisie.

Myślicie, że takie akcje są potrzebne, żeby nas motywować do dbania o siebie? Jak dla mnie tak! Dlatego w maju ruszy kolejne wydarzenie i nie zależnie od panującej sytuacji będzie się nazywało – „Stylowa na wiosnę”. Będzie trwało tym razem 5 dni, ale więcej informacji wkrótce na moim facebooku —> my little empire fashion

Teraz czas na moje 7 stylizacji z wyzwania „Stylowa na kwarantannie” + dodam tutaj stylizacje z randki w domu, która była pomysłem do zrobienia takiego wydarzenia.

RANDKA W DOMU I DZIEŃ 1

Randka w domu to był taki spontaniczny pomysł, ponieważ nie mamy możliwości wyjść do restauracji to trzeba sobie jej namiastkę stworzyć w domu. Była to okazja to założenia fajnej sukienki i nowych butów. Moja stylizacja jest klasyczna, ale z małym szaleństwem w postaci wzoru na sukience i obcasów w sandałkach.

Stylizacja z pierwszego dnia wyzwania to sportowo – dziewczęce klimaty.

DZIEŃ 2 I DZIEŃ 3

Stylizacja z drugiego dnia wyzwania to luz i kolor. Udało mi się wtedy wyjść na zewnątrz i przed budynkiem, w którym mieszkam zrobić zdjęcia. Ale myślę, że fajnie ściana wkomponowała się w klimat stylizacji?

Zestaw z dnia kolejnego, czyli trzeciego to wygoda i kolor. Do tego z małą nutką szaleństwa, czyli koszulką z motywem bajkowym.

DZIEŃ 4 I DZIEŃ 5

Dzień czwarty wyzwania „Stylowa na kwarantannie” to look w klimatach dziewczęcych z nutą streetwearu. Natomiast stylizacja z dnia piątego jest dziewczęca, trochę w klimatach lat 60/70. Dziewczyny w tamtych czasach nosiły takie sukienki do baletek lub lakierowanych kozaków.

DZIEŃ 6 I DZIEŃ 7

Dzień szósty wydarzenia „Stylowa na kwarantannie” to wiosenna i kolorowa stylizacja w stylu lat 80-tych.

Dzień siódmy i ostatni wyzwania to zestaw codzienny w odcieniach czerni i fuksji, z nutą rockowego twista.

Piszcie w komentarzach co sądzicie o wydarzeniu? Jak Wam się podobają moje stylizacje?

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#akcjainspiracazostańwdomustylowanakwarantanniestylmodafashion #stylistablogerkreatorwizerunkuwydarzeniewyzwanie

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page