• Marzka

BAJKOWY ŚWIAT SHERRI HILL

Hej Kochani ! Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Wam wyjątkową sesję zdjęciową, w której uczestniczyłam, oczywiście pozując. Dlaczego ta sesja jest taka szczególna? Po pierwsze miałam na sobie przepiękną suknię marki Sherri Hill a po drugie zawsze marzyłam, żeby poczuć się jak księżniczka, która zakłada ubranie warte miliony monet, pochodzące prosto z nowojorskich wybiegów. Jest jeszcze trzecia sprawa, jedyny sklep marki w Polsce ma moja serdeczna koleżanka i to przede wszystkim dlatego dałam namówić się na te klimatyczne ujęcia. Chciałam na swoim blogu zaprezentować światową markę, która zaspokaja potrzeby każdej kobiety, do tego aby czuć się pięknie. Przy okazji zamierzałam przedstawić dwie kreatywne i przedsiębiorcze kobiety, pomysłodawczynie tego magiczne miejsce na mapie Krakowa. To jak, jesteście gotowi w podróż do bajkowego świata Sherri Hill? JA TAK ! Zapraszam !

Jak wspomniałam we wstępie jest to jedyny sklep marki w Polsce, który tworzą dwie wspaniałe kobiety. Jedna businesswoman, która wpadła na pomysł otwarcia salonu, a druga blogerka, która kocha tworzyć niezwykle kreatywne rzeczy. Obie doskonale się uzupełniają i tworzą luksusowe i magiczne miejsce, gdzie każda kobietka zaspokoi swoje pragnienia i znajdzie jedyną, niepowtarzalną kreację. Szczególnie teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się sylwester, wizyta u Moniki i Sylwii może być dobrym pomysłem. Każda z nas znajdzie swoją luksusową suknie, aby w tą jedną z najważniejszych nocy w roku poczuć się jak królowa. W sumie za niedługo karnawał i czas studniówek, salon Sherri Hill czeka, żeby spełnić swoją misję. Wracając do sesji zdjeciowej, odbyła się ona w bardzo klimatycznym miejscu na krakowskim Kazimierzu. Lokalizacja bardzo pasowała do ujęć. Wszystko razem stworzyło romantyczną aurę, z nutą elegancji. Czułam się wyjątkowo, móc pozować w tak luksusowym projekcie. Myślę, że polki pokochają markę Sherri Hill za niezwykłe fasony, które są ponadczasowe z nutą nowojorskiego klimatu. Dzięki Monice i Sylwii, każda z nas może poczuć się jak modelka na światowym wybiegu, albo księżniczka z magicznej bajki. Misja dziewczyn i marki, żeby podkreślać piękno kobiety – została wykonana ! Nic mi nie pozostaje jak zachęcić Was, drogie Panie do odwiedzenia salonu Sherri Hill w Krakowie. Teraz jest idealny czas, kiedy poszukujemy przepięknej kreacji na sylwestra, karnawał czy studniówkę. Bardzo dziękuję dziewczynom, że miałam przyjemność obcować z wielkim światem mody i tak wyjątkowymi sukniami. Myślę, że jeszcze uda nam się stworzyć klimatyczną sesję zdjęciową. Ja Was teraz zostawiam z ujęciami z tamtego lipcowego popołudnia oraz fajnym, modowym cytatem:

„Styl to założyć wieczorową suknię do McDonalda albo iść grać w piłkę w szpilkach. To osobowość, pewność siebie i urok” – John Galliano

suknia/Sherri Hill    buty/Zara

Jak podoba się sesja zdjęciowa? Suknie marki Sherri Hill? Piszcie w komentarzach, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #stylistastylistamody

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie