top of page
  • Marzka

Catwoman

Małymi krokami zbliża się HALLOWEEN i z tej okazji przygotowałam stylizację, która jest prosta, ale oryginalna i stylowa. Do stworzenia takiego looku zainspirowało mnie zdjęcie Carine Rotfiled. Zestaw, który miała na sobie francuska redaktorka mody to czarne zestawienie sukienki, rajstop i sandałków. Postanowiłam podpatrzeć i zrobić to na swój sposób. Tak o to powstała moja CATWOMAN, kobieta odważna, niebezpieczna, tajemnicza, seksowna i modna.

Mam na sobie body, oversizową marynarkę spiętą w talii paskiem, która została wygrzebana z szafy mamy i zresztą już kiedyś prezentowałam ją w poście. Do tego czarne rajstopy i buty na szpilce. Kropką nad „i” jest oczywiście opaska z uszami kota i woalką. Makijaż to oko w brązie, czerwone usta i wachlarz sztucznych rzęs. Tło i ujęcia sesji zdjęciowej pięknie wpisują się w klimat stylizacji – jest mrocznie i tajemniczo. Zapraszam do oglądania mojego pierwszego halloweenowego zestawu.

marynarka/ SZAFA MAMY :)))    pasek/SINSAY    body/PRIMARK    opaska/H&M    rajstopy/PROMOND    buty/CCC

Jak się podoba moja pierwsza halloweenowa stylizacja? Lubicie takie klimaty? A jakie Wy macie pomysły na swoje przebrania? Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionstylstylizacjastylizacjanahalloweenhalloweensesjanablogasesjazdjęciowasesjamodowa #stylistastylistamodykreatorwizerunkublogerblogomodzie

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page