top of page
  • Marzka

Co w modzie piszcz? Czyli modowe newsy – SIERPIEŃ 2019

Hej Kochani! Przychodzę dziś do Was z kolejną dawką wiadomości ze świata mody. Tym razem przyjrzymy się informacją z sierpnia 2019. Mam dla Was trzy newsy i wszystkie z naszego, polskiego podwórka.

Sept. To nowa ekologiczna marka butów, która pojawiła się na polskim rynku.

Współtworzą ją dwie przyjaciółki, które szukały butów pasujących do ich trybu życia i stylu. DNA marki jest świadome i odpowiedzialne. Buty produkowane są w Polsce, a wszystkie materiały, które używane są przy pakowaniu towaru do wysyłki są minimalistyczne i ekologiczne.

Marka Sept. oferuje model loafer w odcieniach jagody, czerni i bordo. Sama jestem zachwycona produktem i już wpisane są na moją listę zakupową 🙂

Sklep intranetowy: https://sept.com.pl/


źródło: instagram sept.official


Następnie na tapetę weźmiemy KTW Fashion Week 2019 pre-party. Była to impreza poprzedzająca całe wydarzenie, które odbędzie się już w październiku. Wybieram się osobiście i na pewno przeczytacie relacje na blogu.

W tym roku hasłem przewodnim jest: „Mentors & New Gen.” Jednak zanim wydarzenie się odbędzie, ludzie ze świata mody, styliści, dziennikarze czy celebryci urządzili sobie pre-party na warszawskiej barce WIR nad Wisłą. Na imprezie można było spotkać: Annę Puślecką – dyrektor kreatywną, Tomasza Ossolińskiego, Tomasza Jacykowa, czy Adę Fijał. Była to dobra okazja, żeby lepiej się poznać i porozmawiać co ciekawego wydarzy się na drugiej edycji KTW Fashion Week.


źródło: fashionpost.pl


Ostatnią wiadomością jest jubileuszowa kampania marki Solar. Marka w tym roku obchodzi swoje 30 lecia bycia na polskim rynku. Z tej okazji powstała jubileuszowa kampania reklamowa. Udział w sesji wzięła francuska modelka Ophelie Guillermand, stylizacje stworzyła Karolina Gruszecka, szefowa stylistów „Vogue Polska”. Zdjęcia powstały w siedzimy firmy w Poznaniu.

 Z okazji jubileuszu powstał również specjalny logotyp i kwiecista kolekcja.


źródło: solar.com.pl


To wszystkie wiadomości z sierpnia. Jeśli przeoczyłam coś ciekawego, napiszcie mi w komentarzu 🙂


Teraz mamy już wrzesień, a w modzie to taki styczeń, więc dużo się dzieje. Nie tylko nowe trendy i kolory, ale szykuje się masa wydarzeń.

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modowenewsynewsywiadomościzeświatamody

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page