• Marzka

Co w modzie piszczy? Czyli modowe newsy – LISTOPAD 2019

Hej Kochani! Witam w grudniu i zapraszam na modowe newsy z listopada.

Zaczynamy od najbardziej wyczekiwanego wydarzenia roku, czyli współpracy Giambattista Valli z H&M. To kolejna współpraca szwedzkiej siecówki ze znanym projektantem.

Kolekcja do sklepów trafiła 7 listopada. Znaleźć mogliśmy  dużo falban, tiulów oraz nadruków. Twarzą kampanii była Kendall Jenner, a hasło przewodnie kolekcji to: „Fall in love with romance all over again”.


Pod koniec listopada w Warszawie został otwarty pierwszy w Polsce butik marki Hermes. Butik znajduje się na Krakowskim Przedmieściu, na parterze Hotelu Europejskiego.

Firma znana jest z jedwabnych szali i skórzanych torebek, a zwłaszcza Birkin. Powiem Wam, że jest to moje marzenie posiadać, piękną apaszkę Hermes 🙂

Wnętrze butiku zostało zaprojektowane przez paryskie biuro architektoniczne RDAI. Wszystko jest w charakterze marki, mamy dużo złota i miodowej skóry. Mamy strefę damską, męską, dziecięcą oraz wnętrzarską.

Butik prezentuję się niesamowicie! Zresztą zobaczcie sami:

Na koniec mam dla Was smutną wiadomość, a mianowicie z rynku znikają „Harper’s Bazaar” , Cosmopolitan” i „Joy”. Wydawca tych magazynów, spółka Marquard Media Polska wycofuje się z rynku, ponieważ jak czytamy na stronie businessinsider.com.pl – „Kontynuowanie wydawania pism drukowanych byłoby dla nas kosztem utraconych możliwości. ” Sprzedaż tych magazynów z roku na rok spadała.

Grudniowe wydania tych pism będą ostatnimi. Powiem Wam, że jest mi smutno, czytałam „Harper’s Bazaar”„Joy” też czasami zdarzyło mi się kupić. Lubię internetową prasę, ale potrzymać w rękach papierowy magazyn to jest to!

Kochani to wszystkie modowe newsy wybrane dla Was. Inspirujcie się i do zobaczenia .

Marzka

#listopadlistopad2019cowmodziepiszczy #modowenewsynewswiaodmościzeświatamodymodoweinfomodafashionhermesharpersbazaarjoycosmopolitanhmgiambattistavalli

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie