top of page
  • Marzka

Co w modzie piszczy? Czyli modowe newsy – PAŹDZIERNIK 2019

Hej Kochani! Mamy już listopad, a to oznacza tylko jedno – czas na serię „Co w modzie piszczy? Czyli modowe newsy – Październik 2019”. Dziś będę miała dla Was trzy informacje, w tym jedną kosmetyczną.

Zaczniemy sobie od jednego z najważniejszych wydarzeń minionego miesiąca, a mianowicie –  KTW Fashion Week

W październiku wszyscy związani i zainteresowani modą udali się do Katowic, gdzie odbyła się III edycja KTW Fashion Week. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: „Mentors & New Gen. now”.

Polscy i zagraniczni projektancki pokazali swoją twórczość. Byli to między innymi: Kamil Wesołowski, Adrian Krupa, MMC czy Tomasz Ossoliński. Oprócz tego można było wziąć udział w rożnych prelekcjach, wystawach czy wernisażach.

Następną wiadomością jaką mam dla Was jest nowy magazyn – Vogue Man Polska! Teraz również panowie będę mieć kawałek świata mody dla siebie 🙂

Na debiutanckiej okładce mamy trzech zupełnie różnych mężczyzn, którzy reprezentują hasło: „Męskość nie zawsze oznacza to samo”.  Nasi bohaterowie to: Jerzy Skolimowski – artysta, reżyser, Jona Kortajareny – supermodel oraz Jakub Józef Orliński – śpiewak, kontratenor.

Ostatni news pochodzi ze świata kosmetyki. Ania Lewandowska wypuściła swoje własne kosmetyki – Phlov by Anna Lewandowska. Można Anię lubić, czy nie ale trzeba jej przyznać, że smykałkę do biznesu to ona ma. Ja osobiście lubię Anię, podziwiam i od bardzo dawna śledzę jej poczynania,  dlatego ciesze się, że będę mogła do jej książek, które posiadam dodać naturalne kosmetyki do pielęgnacji.

Uwielbiam pielęgnację i już mam wypatrzoną jedną perełkę z Phlov by Anna Lewandowska 🙂

Kochani, to byłoby na tyle nowości i newsów ze świata mody i nie tylko. Jeśli coś przeoczyłam, piszcie w komentarzach. Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#cowmodziepiszczyVoguePolskaPhlovKTW #nowościwiadomościnewsymodowewiadomościnewsymodowepażdziernik2019

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page