• Marzka

Coraz bliżej święta …

Kochani już wszędzie czuć namiastkę świąt, reklamy przypominają nam już o tym od listopada. Każdy teraz gorączkowo biega po prezenty, w sumie sama mam dopiero dwa … Ten okres przedświąteczny jest taki szalony, ale ma w sobie trochę magii. Postanowiłam zrobić sesję w takim świątecznym klimacie, teraz chyba w każdym większym mieście możemy zobaczyć przeróżne jarmarki bożonarodzeniowe, chciałam uchwycić je w tle i pokazać tą aurę.

A co ze stylizacją? Co założyłam? W sumie nic szalonego, przynajmniej dla mnie … Jeśli chodzi o zestaw jest on kolorowy i ciepły. Mam na sobie ulubione ostatnimi czasy futerko w kolorze brudnego różu, do tego białą, dużą torebkę z kolorowymi aplikacjami i różowe ciężkie buty. Futro jest tutaj numerem jeden, a reszta to tylko dodatki. Zapraszam do mojej przedświątecznej stylizacji z bożonarodzeniowym klimatem w tle.

futerko/ New Yorker     komin/ Reserved    rękawiczki/ Femi Pleasure    buty/DeeZee    torebka/Mohito

Chciałam podziękować za współpracę Klaudii Mendyk i Monice Gajos, jesteście wielkie !! A Was zaprosić do komentowania i inspirowania się, do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogerblogmodowysesjanablogasesjazdjęciowasesjamodowastylstylizacjastylizacjaświąteczna #stylistastylistamodykreatorwizerunku

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie