• Marzka

Cracow Fashion Day – pokaz NUN.MI

W muzeum sztuki i techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie 29 stycznia odbył się charytatywny pokaz – Cracow Fashion Day, w którym miałam przyjemność brać udział. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Mariole i Adama Turbiarz. Na wybiegu obok modelek i modeli zobaczyliśmy gwiazdy, takie jak: Danuta Błażejczyk, Krystyna Mazurówna, Beata Chmielowska – Olech, Tomasz Ciachorowski, Paweł Stasiak, czy Ryszard Rembiszewski. Wszyscy wzięli udział w pokazach projektantów z Polski, Holandii i Szwecji. Wśród grona najlepszych twórców znalazła się marka NUN.MI, na której kolekcji chciałabym się skupić w tym poście.

Oferta, którą marka zaprezentowała na Cracow Fashion Day  inspirowana jest Japonią, a dokładnie magicznym miejscem – jakim jest Dojo Stara Wieś. Kolekcja zwiastuje wiosnę/lato 2017, jest kolorowa, lekka i każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Począwszy od narzutki w najmodniejszym kolorze sezonu, którą wspaniale zaprezentowała Pani Krystyna Mazurówna, po kobiece sukienki w różnych długościach. Justyna, projektantka marki zrobiła kawał dobrej roboty, looki są przepiękne, ja jestem zakochana i już widzę kilka perełek do swojej garderoby. Zapraszam na fotorelacje z Cracow Fashion Day – pokazu NUN.MI.


„Kolekcja SS17 jest inspirowania pobytem w magicznym miejscu Dojo Stara Wieś łączącym spokój i harmonie oraz kulturę Japonii i Polski. 


Tam zaczyna się początek drogi… Twoje Dojo” 


– nun.mi

fot. Paweł Kuligowski


Jak się podoba krótka relacja z pokazu ?? Kolekcja na wiosnę/lato 2017 marki NUN.MI ? Który look przypadł Wam do gustu ? Zapraszam do komentowania i inspirowania się. Do zobaczenia.

Marzka

#modafashionstylistastylistamodykreatorwizerunkupokazmodynunmiblogerblogmodowy #polscyprojektancjipolskamarkawydarzeniemodowewydarzeniekraków

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie