top of page
  • Marzka

Duch innej epoki

Hej Kochani ostatnio jest mnie tutaj mało, a to dlatego, że szykuje fajny projekt, który niebawem zobaczycie na blogu. Jednak zanim niespodzianki zapraszam na stylizacje. Zestaw, który dziś Wam zaprezentuję inspirowany jest kampanią domu mody Gucci.

Jak wiemy dom mody Gucci po zmianie dyrektora kreatywnego, znowu liczy się w branży. Jedna z ostatnich ich kampanii, wiosna-lato 2016 przypadła mi do gustu i postanowiłam, na swój sposób odtworzyć ten klimat. Dominuje tutaj styl retro, lata 70-te, kolorowe detale, motywy kwiatowe. kokardy czy falbany. A jak jest u mnie ?? Ja, żeby nawiązać do tamtej atmosfery, postanowiłam znaleźć miejsce, które posiada stare wnętrze i odda aurę panującą w kampanii. Jeśli u Gucciego pojawiły się koszulę, kokardy, plisowane spódnicę czy motywy kwiatowe – to u mnie też. Duch lat 70-tych i retro wisi w powietrzu … zapraszam do oglądania stylizacji.

koszula / Roban   spódnica / Zara   torebka / H&M   buty / Zara

Chciałam podziękować Róg Brackiej i Reformanckiej za udostępnienie nam lokalu do sesji oraz dziękuję moim, wspaniałym dziewczynom: Monika Gajos – zdjecia i Karolina Kowalowska – wizaż. Jak zawsze zrobiły wszystko na medal !! A Was zapraszam do komentowania i inspirowania się. Do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #sesjamodowastylistastylistamodowy

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page