• Marzka

Freedom

Hej Kochani! Dziś przychodzę do Was z pierwszym postem w 2020 roku. W dzisiejszej stylizacji w roli głównej występuje koszula marki PatriziaS. Pamiętacie jak w poprzednich postach wspominałam, że będą trzy odsłony z koszulą? To dziś jest właśnie ta trzecia i ostatnia.

Stylizacja jest prosta i klasyczna, jedynie podkręcają ją srebrne botki. Oczywiście w klasycznych fasonach znajdziemy trochę modowego twista. Koszula jest biała, ale posiada piękne falbany. Okrycie wierzchnie to czarne futro, które jest z szafy mojej mamy, zresztą w pierwszym poście ze współpracy z PatriziaS opisałam historię tego futerka –> „Klasyka z przymrużeniem oka”

Zestaw jest kobiecy, ale z pazurem. Idealnie nadaje się na spotkanie biznesowe, które nie wymaga oficjalnego dress code’u .

Chciałam również wspomnieć o miejscu, gdzie były robione zdjęcia. Zawsze marzyłam, żeby zrobić sesję zdjęciową na dachu jakiegoś budynku. Poczuć wolność i wiatr we włosach. W końcu udało się i klasyczna stylizacja została przedstawiona na dachu krakowskiego budynku. Uwielbiam patrzeć na miasto z góry, im wyżej tym lepiej się czuję. Na wysokościach jest jakaś magia, na wysokościach czuję, że nic mnie nie ogranicza, że mogę rozłożyć skrzydła i lecieć po swoje marzenia.

Pamiętam jak w 2019 roku miałam możliwość lecieć motoparalotnią, był strach ale było też niesamowite uczucie wolności. Tego stanu nie da się opisać. Dlatego lubię latać w chmurach, czy to naprawdę czy w przenośni. Od dziecka byłam marzycielką i do teraz mi to zostało. Jednak w obecnej chwili przemieniam marzenia w rzeczywistość.

Kochani dzisiejszy post to nie tylko moda i stylizacja, to trochę refleksji i motywacji. Tak na początek roku, nie bądźmy zawsze na serio, odnajdujmy tą swoją dziecięcą radość. Nie ograniczajmy się, pokonujmy strach, spełniajmy marzenia oraz w 2020 zróbmy coś czego zawsze się baliśmy.

Rozkładacie skrzydła, poczujcie wolność i wiatr we włosach. Lećcie po wspaniałe życie i cudowne przeżycia. Rok 2020 i nowa dekada dają Wam możliwości, żeby zacząć od nowa i żyć jak sobie zawsze chcieliście!

koszula/PatriziaS   dżinsy/Stradivarius   pasek/Stradivarius   Futro/szafa mamy 🙂    botki/Primark

zdjęcia: Zwyczajne fotografie

retusz: Andrzej Łacek

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#motywacjamarzeniaceleklasykaczarnobiałykoszulapolskamarkapatriziaS #stylstylizacjafashionmodapost2020nowyrok

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie