• Marzka

Geometryczne wzory

Moda przez wieki inspirowała się sztuką, malarstwem, rzeźbą. Wielu projektantów pracowało z największymi artystami, np. współpraca Elsa Schiaparelli i Salvador Dali. Pamiętamy również sukienkę Yves Saint Laurent, która nawiązywała do obrazu Mondriana „Kompozycja z błękitem, czerwienią, żółcią i czernią ” z 1922 roku.

Czemu o tym piszę? Dlatego, ponieważ sukienka, którą mam na sobie w dzisiejszej stylizacji inspirowana jest muralem. Przedstawione mamy tutaj geometryczne wzory w pięknych, intensywnych kolorach. Charakter zestawu jest sportowy, ale z nutką modowego smaczku. Kolorowe printy podkręciłam jeszcze długą, fioletową kamizelą, która dodaje pazura. Ubrałam również ciężkie buty w odcieniu różu i moją perełkę – cytrynową torebkę. Jeszcze taka ciekawostka odnośnie kamizelki, guziki, które się na niej znajdują zrobione są z masy perłowej, więcej nowinek odnośnie tej części garderoby, już wkrótce … Wracając do stylizacji, jest ona na co dzień, na kawę, zakupy czy spacer. Na pewno jest dla miłośników kolorów, czyli takich jak ja !! Zanim zaproszę Was do oglądania mojego dzisiejszego połączenia, chciałam podziękować Klaudii Mendyk za piękny makijaż i cudowne warkoczyki. Fryzura i makeup super współgrają z zestawem, który mam na sobie, po części oddają jego charakter. Monice Gajos dziękuję za wspaniałe ujęcia. Dziewczyny, jak zwykle spisałyście się na medal !! Zapraszam do oglądania.

sukienka/nun-mi    kamizelka/nun-mi    buty/DeeZee    torebka/Benetton

Jak Wam się podoba takie połączenie? Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionfashionstylistfashionbloggerkreatorwizerunkustylistkastylistkamodybloggerblogblogomodziesesjanablogastylizacjasesjazdjęciowapolscyprojektancji #sesjamodowastylnunmi

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie