Kawa z modą w magicznym świecie Alicji w krainie czarówCześć Kochana! Przychodzę do Ciebie z pierwszym postem w 2022. Mam dla Ciebie krótki opis i fotorelację z mojego pierwszego wydarzenia, które organizowałam wspólnie z Efemeria Cafe w Krakowie.

"Kawa z modą w magicznym świecie Alicji w krainie czarów" była pierwszym spotkaniem z cyklu modowych spotkań. Na wydarzeniu gościem specjalnym była Anna Roś - Coaching, Szkolenia & Konsultacje, która zrobiła fantastyczne i rozwojowe warsztaty z samoakceptacji. Ja natomiast wygłosiłam krótką prelekcję na temat stylu, gdzie zastanawiałyśmy się:

  • Czy warto być modną, czy stylową?

  • Czym jest moda, a czym styl?

  • Czy mi jeszcze wypada?

Jednogłośnie doszłyśmy do wniosku, że warto być stylową i mieć swój styl. Warto być indywidualną jednostką. Warto być ubraną a nie przebraną i inspirować się, a nie ślepo podążać za trendami. Wypada Ci nosić ubrania, na które masz ochotę. Ubrania, w których dobrze się czujesz. Moda nie zna słów „bo mi nie wypada”, dlatego niezależnie ile masz lat, co robisz na co dzień – BAW SIĘ MODĄ I BĄDŹ SOBĄ!

Jednak najważniejsze zdania, które padły w ten poniedziałkowy poranek to:

  • Jesteś wystarczająca!

  • Nic nie jest z Tobą nie tak!

  • Jesteś kompletną całością!

Na warsztatach, które rozpoczynały spotkanie dowiedziałyśmy się wielu frapujących i rozwojowych tematów. Jednym z ciekawych zadań było powiedzenie miłych słów, każdej z uczestniczek. Było to interesujące doświadczenie, które pokazywało, że warto mówić sobie miłe słowa i dodawać sobie wzajemnie skrzydeł.

Dostawałam po spotkaniu wiadomości, że „jeszcze nikt nie powiedział do mnie tylu ciepłych słów”, że „dobrze się z Wami czułam”. A ja sama nie dostałam dawno tylu pięknych komplementów na temat swojej pracy, stylu i włosów.

Dlatego jestem dumna z siebie, że moje marzenia zamieniłam znowu w rzeczywistość. Chce wspierać kobiety i dodawać im skrzydeł, a stworzenie takiej przestrzeni jeszcze bardziej mi w tym pomoże.


Kolejne spotkanie już 7 lutego! Jeśli chcesz pozytywnie rozpocząć tydzień. Spędzić sympatycznie czas z cudowną, damską energią to już dziś zarezerwuj sobie czas!

Dziękuję jeszcze raz Kasi za udostępnienie nam tego magicznego miejsca, jakim jest Efemeria Cafe. Ani za fantastyczne i rozwojowe warsztaty oraz uczestniczkom za rozpoczęcie razem ze mną pozytywnie tygodnia.


Pamiętaj! Jesteś wystraczająca!

Pamiętaj! Rewolucja zaczyna się w głowie a kończy przed lustrem!


Inspiruj się do zobaczenia.

Marzka

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie