top of page
  • Marzka

Kropki, grochy i groszki

Hej Kochani! Witam Was w kolejnym poście. Dziś mam dla Was nową stylizacje. Zdjęcia do tej sesji wykonywałam w bardzo ciekawym miejscu w Krakowie – Lokomotywownia Płaszów. Jest to zbiorowisko starych pociągów, które niestety powoli niszczeje …

Podczas sesji odkrywam co chwilę nowe miejscówki, żeby klimat zdjęć był jeszcze bardziej wyjątkowy. W tym przypadku stare pociągi świetnie zgrały się z bardzo modową stylizacją.

Przechodząc do stylizacji, którą mam na sobie. Mamy tutaj neonowe body a do tego piękną, wręcz zjawiskową spódnicę w groszki. Pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłam tę spódnice, odrazu wiedziałam, że będzie moja 🙂 Lubie w niej to, że wystarczy prosta góra a ona robi całą robotę. Oczywiście, żeby nie była zbyt „paniusiowato” przełamałam ją ugly shoes. W jednym zestawie mamy mnóstwo trendów na wiosnę/lato 2019. Oprócz groszków i neonów, wspomniane ugly shoes oraz wężowe wzory na torebce. Wszystko razem tworzy spójną całość, a tło lokomotywowni jeszcze to podkręca.

Stylizacja jest trochę dziewczęca ale z drapieżną nutą i modowym twistem. Kocham kolory i takie nieoczywiste połączenia. Ubrania dziwne, oryginalne i na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie, to cała ja ! Moda jest zabawą i bardzo lubię się nią bawić, a ten zestaw właśnie to pokazuje. Dlatego nie bójmy się być sobą. Bawić się modą, a przede wszystkim nie bójmy się być piękne i wyjątkowe.

Fot. Andrzej Łacek

spódnica/Solar     body/Zara      buty/Renee     torebka/Zara

Zapraszam Was również na  film na Youtube. Miłej zabawy i miłego oglądania:


Lubicie bawić się modą? Jesteście szalone/szaleni w swoich modowych wyborach? Czy raczej ubieracie się spokojnie?

Piszcie w komentarzach, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#fashionstylistfashionbloggertrendytrendy2019tendencjewężowewzoryzwierzęcewzory #modafashionneongroszkikropkiuglyshoesstylistblogerpociągi

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page