• Marzka

Magiczny Wawel

Cześć Kochana! 16 listopada był Dzień Wiedźmy, dlatego postanowiłam skupić się na tym temacie. Zresztą cała sesja zdjęciowa została zrobiona na tle magicznego Wawelu. Magia? Wiedźmy? Jak Ty podchodzisz do tego tematu?

Dla mnie magiczne klimaty są czymś wyjątkowym. Dlatego tak zauroczyłam się serią o Harrym Potterze oraz Chilling adventures of Sabrina, mroczną serią o nastoletniej czarownicy. W każdym z tych tytułów jest magia, mrok, ale walka o dobro. Sabrina w nowej wersji jest feministką, która ma swój styl i swoje przekonania. Myślę, że dlatego tak wchłonęłam nową odsłonę tego serialu.A właśnie jaka jest współczesna wiedźma? To nie jest kobieta gotująca w kotle i rzucająca dziwne czary. Współczesna wiedźma to kobieta, która korzysta z intuicji, pomaga innym, wspiera, jest empatyczna i odnosi się z szacunkiem do drugiego człowieka. Podaje rękę, tym którzy upadają, inspiruje, motywuje, idzie pod prąd, kocha naturę. To jest jej moc! Współczesną wiedźmą jesteś TY i jestem ja! Współczesna wiedźma nie chodzi w powłóczystych, czarnych sukniach. Ubiera się zgodnie ze swoim stylem, jest kobieca, pewna siebie i zna swoje wartości.

Jeśli chodzi o moją stylizację wiedźmy, to mam na sobie kolorową sukienkę w jesiennych klimatach. Do tego białe botki i zieloną, mini torebkę. Cały zestaw jest w stylu boho, z dziewczęcą nutą oraz modowym pazurem. Zresztą całość idealnie wpasowuje się w jesienny klimat, magicznego Wawelu.Właśnie w tym wszystkim jest magia. W byciu sobą, życiu w zgodzie ze sobą i na swoich zasadach. Wspieraniu i inspirowaniu innych. Dlatego my kobiety musimy się wspierać i pomagać sobie nawzajem. Inspirować i motywować inne kobiety do działania. Nie jedna wiedźma, ale kilka zgromadzonych w jednym miejscu ma moc, wyjątkową moc!


Sukienka/Tatuum Buty/Zara Torebka/Zara

Będąc jeszcze w temacie magii, ostatnio miałam bardzo dobry dzień. Wszystko poszło tak jak chciałam, a na zakończenie zobaczyłam spadającą gwiazdę! To był znak, to była magia 😊 Dlatego bądź uważna i zwracaj uwagę na małe rzeczy, a Twój dzień stanie się piękniejszy. Przyciągniesz tylko wyjątkowych, magicznych ludzi! Dobra energia, to dobrzy ludzie naokoło, a tych ze złą energią wystrzegaj się jak złych demonów, bo będą próbowali zakłócić idealną aurę wokół Ciebie.


Przesyłam dobrą energię! Inspiruj się i do zobaczenia.

Marzka

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie