• Marzka

Mercure Fashion Night

Hej Kochani ! Po dłuższej przerwie wracam do Was i zapraszam na nowy post. Dziś przedstawię relację z Mercure Fashion Night, wydarzenia w ramach pierwszych urodzin hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Miałam przyjemność brać udział w tym wspaniałym evencie, dzięki zaproszeniu 38 PR.

Pierwsze urodziny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto były zorganizowane z dużym rozmachem. Pojawiły się wielkie nazwiska i znane twarze. Bardzo mi miło, że mogłam uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu i brać udział w przepięknej, urodzinowej gali.Całe wydarzenie poprowadziła cudowna Monika Zamachowska, a wieczór uświetniła swoim głosem Agata Nizińska. Głównym punktem programu był pokaz Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night – nie ukrywam, że na ten moment czekałam najbardziej. Projektantka zaprezentowała swoją nową kolekcję „Elements” – kobieca, elegancka i niezwykle sensualna. Miałam upatrzonych kilka perełek, które chętnie założyłabym na wielkie wyjście lub elegancką kolację. Wrażenie z pokazu jest bardzo pozytywne, wszystko doskonale współgrało i do tego zjawiskowa Ania Piszczałka, która zamykała każdą część prezentacji.

Pokaz kolekcji Barbary Piekut, marka MOYA

Gala urodzinowa to wydarzenie pełne klasy, przemiłej atmosfery, przepysznego jedzenia i fantastycznych ludzi. Jeśli tak hucznie obchodzona jest pierwsza rocznica, to co będzie z kolejnymi? Mam nadzieje, że będę miała okazję wziąć udział w następnych jubileuszach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto i w przyszłych edycjach Mercure Fashion Night. A swoją drogą,wystrój hotelu zrobiłna mnie ogromne wrażenie. Naprawdę, wchodząc tam można poczuć królewską atmosferę, ale z nutą nowoczesności.

Jeszcze raz dziękuję 38PR za zaproszenie na urodziny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Było mi bardzo miło brać udział w tak wspaniałym wydarzeniu.  A Was, Kochani zapraszam do komentowania i inspirowania się. Do zobaczenia.Marzka

#modafashionblogmodowykreatorwizerunkustylistastylistamodywydarzeniekrakówwydarzeniemodowepokazmodypolscyprojektancji

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie