• Marzka

Moje #wonderfulwomen, czyli pierwsze spotkanie Elitarnego Klubu Stylistek

Cześć Kochani! Dzisiejszy post będzie krótką relacją z wrześniowego spotkania Elitarnego Klubu Stylistek „New Style Academy”. Jak wiecie od czerwca 2018 należę klubu. Dzięki czemu jestem rekomendowana i certyfikowana. Mam wsparcie i oparcie w dziewczynach, które wykonują ten sam zawód co ja. Każda z nas jest inna i każda jest na innym etapie w życiu zawodowym, ale zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie i dobre słowo. We wrześniu miało miejsce pierwsze spotkanie naszego klubu. Pamiętam, że odliczałam dni do wyjazdu, do Warszawy. Strasznie nie mogłam się doczekać spotkania z dziewczynami. Pamiętam, że był to piękny piątkowy dzień, który bardzo szybko nam minął. Pamiętam też, że byłam troszkę niedysponowana, ponieważ choroba mnie dopadła, ale nie poddałam się.

Atmosfera jaką dziewczyny stworzyły była cudowna, dodawała skrzydeł. Od każdej mogłam się coś ciekawego dowiedzieć, poradzić. Tak jak wspomniałam każda jest inna i każda na innym etapie swojego życia zawodowego,ale jedno nas łączy – jest to pasja, zaangażowanie i moda.

Ania – cudowna, piękna kobieta z klasą. Bije od niej ciepło i serdeczność. Postawiła na siebie i na swój rozwój.

Lilka – Kobieta petarda, wywróciła swoje życie do góry nogami i zaczęła wszystko od nowa. Wielka inspiracja dla mnie i dla wielu kobiet. A przy tym kobieca, energiczna, przepiękna i zjawiskowa.

Gosia –  to taki anioł, ale anioł z pasją i determinacją. Bije od niej siła i brak jakiegokolwiek lęku. Pokazuje, że nie warto się bać i inspiruje.

Magda – zjawisko piękna. Młoda, ambitna i pełna pasji. Jest silną i odważną babką.

Monia – uwielbiam tę kobietę, za energię i uśmiech. Za pozytywne wibracje, które wysyła. Pamiętam jak tylko weszła w tej czerwonej szmince na ustach z pięknym uśmiechem na twarzy i radością w oczach, pomyślałam – „już ją wielbię”. Monika jest szalonym frikiem, który nie boi się wyzwań. Uczy się i rozwija. A od niedawna możecie podpatrywać ją na youtube.

Wiola – cudowna, ciepła osoba, która do tego ma wielką wiedzę w sprawach rozwoju i biznesu. Pamiętam, że poznałyśmy się przez internet, to dzięki niej mogłam być częścią marki nun.mi, z którą współpracowałam. Teraz miałyśmy możliwość poznać się na żywo i nie zawiodłam się. Jest taka jak myślałam.

Justynka – najważniejsza osoba, ponieważ jest właścicielką New Style Academy i to ona ogarnia nasz Klub Stylistek. Mądra, piękna i ciepła osoba. Kocha modę a moda ją. Jest dla mnie wielką inspiracją i moją mentorką. Dla każdej zawsze ma ciepłe słowo, dodaje nam skrzydeł i otuchy. Po prostu kolejny anioł w naszym zespole.

Rozpisałam się bardzo, ale nie mogło być inaczej, to jedno z najlepszych spotkań, na jakich byłam. Inspirujące wydarzenie z kobietami pełnymi pasji i zaangażowania. Wspaniale było posłuchać ich historii drogi do celu i wyciągnąć coś dla siebie. Wracając do domu przychodziło mi tysiące pomysłów do głowy i mogłabym góry przenosić. Dziewczyny dałyście mi jeszcze więcej siły i wiary w swoje możliwości. Jesteście niesamowite, dlatego musiałam krótko każdą przedstawić i pokazać, jakimi jesteście cudownymi osobami. Szkoda, że tak rzadko się widujemy. Ja bym mogła co miesiąc przybywać na takie wydarzenia.

Takie spotkania pokazują, że pasja łączy. Warto mieć obok siebie ludzi serdecznych, którzy dodadzą otuchy i pomocną dłoń. Dlatego Kochani przebywajcie w otoczeniu wyjątkowych osób, którzy będą dodawać Wam skrzydeł, a nie je podcinać. Spełniajcie swoje marzenia, zamieniajcie w rzeczywistość. Nie warto czekać, nie ma na co. Nigdy nie przyjdzie ten właściwy moment, sama wiem to po sobie. Zwlekałam długo zanim się odważyłam, bo czekałam nie wiem na co, a tutaj trzeba działać. A co powodzą inni?? A niech mówią !! To Wasze życie, to Wy sobie je kreujecie !! Walczcie o siebie i o swoje jutro!!

Na zakończenie podzielę się z Wami najlepszym cytatem tamtego dnia, który chyba wszystkie zapamiętałyśmy: „Lepiej zacząć z błędem, niż zwlekać perfekcyjnie” – słowa Moniki, tej szalonej, tej cudownej. Kobiety pełnej pasji, pomysłów i życiowej mądrości.

Inspirujcie się i do zobaczenia

                                                                                                                                      Marzka

#modafashionfashionstylistfashionbloggerbloggerblogomodzieblogmodowystylistkamodykratorwizerunkuwydarzeniewydarzeniemodoweinspiracjainspirujacekobietypasjalaczymarzenia

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie