• Marzka

Nowy początek

Cześć Kochani ! Witam Was na odświeżonej stronie bloga. Teraz to tutaj będziemy się spotykać. Na nowy początek mam dla Was stylizacje, która długo czekała na swój debiut.

Za oknem mamy nie zaciekawią pogodę, zimno, szaro i deszczowo. Dlatego ja przybywam ze słonecznymi zdjęciami i letnią stylizacją. Trochę lata końcem października? Dlaczego nie ?! Zestaw jest wygodny i sportowy. Mamy tutaj trend, który od dłuższego czasu można zauważyć na ulicach, czyli przełamywanie sukienki sportowymi butami. Uwielbiam tą tendencje, ponieważ na co dzień cenie sobie wygodę, a często mam ochotę na założenie pięknej sukni. Takie łączenie królowało w latach 80-tych i 90-tych. Jednak najlepiej okres lat 80-tych kojarzymy z fokusem na ramiona. Choć trend uniesionych ramion królował już w latach 40-tych.

Takie stylizacje pokazują, że moda zatacza koło i inspiruje się już nie jednym okresem w modzie, a kilkoma na raz. Moda teraz jest bardzo eklektyczna, łączymy i przełamujemy wszystkie zasady. Dlatego bawcie się i twórzcie zestawy, które dla Was są najlepsze, ale pamiętajcie przy tym, żeby być sobą i nie zaburzać proporcji swojej sylwetki.

sukienka/Zara    torebka/Stradivarius    buty/Reserved    bransoletka/Pandora

Kochani, to tyle co chciałam Wam początkowo przekazać. Zapraszam Was serdecznie na bloga i moje media społecznościowe, żeby być na bieżąco. Piszcie w komentarzach, co Wy chcielibyście zobaczyć na blogu. Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionstylistkamodyfashionstylistfashionbloggerblogomodziestylizacjablogger #sesjamodowasesjazdjeciowasesjanablogastylstylowapolkastylowakobieta

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie