• Marzka

NOWY SEZON


Cześć Kochana! Witam Cię serdecznie po wakacjach. Mamy wrzesień, czyli taki styczeń. Nowy start, nowe cele i nowe możliwości. Wrzesień to też bardzo ważny miesiąc w modzie, ponieważ wtedy wychodzi jeden z najważniejszych numer Vogue. Jest to również nowy sezon jesienno – zimowy.

A czy Ty jesteś gotowa na nowy sezon? Jeśli nie to zapraszam Cię do kontaktu, chętnie pomogę uporządkować Twoją szafę i odświeżyć Twój styl na jesień.A jak będzie wyglądał nowy sezon w My little empire fashion? Już przychodze do Ciebie z odpowiedzią :)

20 września wracam z „Modnymi spotkaniami przy kawie. Rozmowy z kobietami pełnymi pasji” oraz „Stylowymi porankami”. "Stylowe poranki" będą ukazywały się co dwa tygodnie i postaram się robić je jednocześnie na facebooku oraz Instagramie. Jeśli chodzi o bloga to artykuły będą ukazywały się dwa razy w miesiącu ( mam nadzieję, że czasowo się wyrobie).Nadal będę współtworzyć Kobiety Jutra, których wydarzenie już 23 września. Więcej na stronie Kobiet Jutra na facebooku.

To tyle jeśli chodzi najważniejsze plany i powroty na nowy sezon. Pewnie po drodze coś jeszcze się pojawi, wiec jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam Cię na moje media społecznościowe.Życzę Ci udanego nowego sezonu i wielu zrealizowanych celów. Inspiruj się i do zobaczenia.

Marzka

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie