• Marzka

nun.mi girl

Dziś druga odsłona koszuli w roli głównej, tym razem w wydaniu prostym i luźnym. Tak jak wspominałam w poprzednim poście, koszula to klasyk, który powinnyśmy mieć w swojej szafie. Nie zależenia od kroju czy koloru to takie must have każdej kobiety. Wracając do stylizacji, do moich ulubionych dżinsów założyłam właśnie koszulę maxi marki nun-mi. Jak już pisałam marka tworzy ubrania dla kobiet, które chcą być sobą i poprzez ubiór wydobywać swoją osobowość.

Zestaw zbudowany jest na bazie stonowanych kolorów, tylko plecak-worek, jest w żywych odcieniach. Do tego założyłam ceglastą czapkę, również marki nun-mi i granatowo-zielone trampki. Stylizacja oryginalna ale prosta i codzienna, a do tego dla osób, które kochają modę i lubią się nią bawić  – tak jak ja !!


koszula/nun.mi    spodnie/Diverse    czapka/nun.mi    buty/Vans    plecak/H&M

Jak się podoba koszula w takiej wersji? Stylizacja? Bardziej sportowa, na luzie? Piszcie w komentarzach co sądzie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #polscyprojektancji #sesjamodowastylistastylistamodypolskamarkanunmi

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie