• Marzka

Podróż sentymentalna

Lata 80-te i 90-te są dla mnie bardzo bliskie, lubię do nich wracać. Urodziłam się i wychowałam w tych czasach i dlatego z wielkim uśmiechem wspominam te okresy. Wszystko co przeglądam, czy słucham z  tamtych lat, maluję uśmiech na mojej twarzy. Dlatego, postanowiłam zrobić podróż sentymentalną i połączyć obydwie dekady w stylizacji.

Nutkę lat 80-tych w zestawie mamy w postaci satynowej koszuli, która ma delikatnie zaznaczone ramiona poprzez poduszki. Taki zabieg powoduje, że koszula wydaję się wielka. Lata 90-te to kultowe mom jeans, u mnie w odcieniu bordo. Jako dodatku użyłam pięknej torebki na łańcuszku, która inspirowana jest domem mody Gucci, a jak wiemy w latach 80-tych był to jeden z najpopularniejszych twórców w świecie mody. Cała moja inspiracja tworzy piękny obraz, gdzie dekady i najważniejsze elementy tych okresów w modzie przenikają się. Tym krótkim opisem zapraszam Was w moją podróż sentymentalną …

koszula / Roban    spodnie / Zara    torebka / Mango    buty / Zara    pasek / Sinsay

Bardzo chciałam podziękować Monice Gajos i Karolinie Kowalowskiej przy realizacji tej sesji. Dziewczyny jak zawsze spisałyście się na medal !! Podziękowania kieruję również do Róg Brackiej i Reformanckiej za udostępnienie nam lokalu do zdjęć.  Jak się podobają takie klimaty ?? Macie swoje ulubione dekady w modzie ??  Piszcie w komentarzach, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #sesjamodowastylistastylistamodowy

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie