• Marzka

PODSUMOWANIE 2017 ROKU

Hej Kochani ! Dziś ostatni post w roku 2017 i czas na podsumowania. Był to udany rok, zrealizowałam kilka fajnych projektów i poznałam fantastycznych ludzi. Spełniłam swoje najskrytsze marzenia i dokonałam rzeczy niemożliwych. A co było największym przełomem i zaskoczeniem? Co takiego udało mi się zrobić przez ten ostatni czas? Tego dowiecie się w krótkim poście, w którym zebrałam wszystkie swoje dokonania z 2017 roku. Zapraszam serdecznie.

Rok 2017 zaczął się dla mnie od pokazu marki nun.mi, na którym została zaprezentowana najnowsza kolekcja inspirowana Japonią. Miałam również przyjemność gościć na gali Przyłapani na modzie”, gdzie poznałam fantastycznych ludzi z branży mody, miedzy innymi Dorotę Wróblewską czy Ekskluzywnego Menela. Stylizacja, którą przygotowałam na to wydarzenie, została doceniona przez stylistkę Gosię Kusper. Bardzo miłe uczucie, kiedy dostajesz pochwałę od cenionych osób z branży. Największym przełomem, było poznanie Karoliny – wizażystki, z którą współpracuję i tworzę wspaniałe projekty. Razem zrobiłyśmy pierwszą edycję „Metamorfozy – piękno jest w Tobie” oraz dwie serie Akademii Stylu i Makijażu. Marzenia, które miałam w głowie, zostały przekute w rzeczywistość !! Dzięki Karola, że pojawiłaś się na mojej drodze, nie ma przypadkowych spotkań. Razem zrobiłyśmy  niesamowite działania w kierunku kobiet. Pokazałyśmy, że nie zależnie od wieku, możesz być piękna i stylowa. Jest w nas ogromny potencjał, w nowy rok wchodzimy z przytupem i pokażemy jeszcze więcej kreatywnych projektów.

W 2017 wystylizowałam kilka sesji zdjęciowych, miedzy innymi Alicja w Krainie Czarów, lata 50-te, grunge czy ujęcia w ekstremalnych warunkach, podczas mrozu i wiatru. Pozowała wtedy wytrwała i piękna Karolina oraz prześliczny pies Graffit. Mogę pochwalić się również współpracami z internetowym secod handem Clotify czy marka Answear. Miłą rzeczą, a wręcz zaskoczeniem była propozycja wywiadu dla Woman Magazine. Super uczucie, jak ktoś docenia Twoją pracę i chce pokazać ją szerszej publiczności. Link do wywiadu, z którego jestem bardzo dumna: „Moje małe imperium mody (wywiad)”.

A na koniec wydarzenie, na które zostałam zaproszona, czyli Mercure Fashion Night w ramach pierwszych urodzin Mercure Kraków Stare Miasto. Wydarzenie na wysokim poziomie, na którym pojawili się ludzie ze świata mody, telewizji i blogosfery. W skrócie przedstawiłam swój rok 2017. Był to szalony czas, pełen miłych i zaskakujących sytuacji. Czas pracy i sukcesu. Czas, w którym poznałam cudownych ludzi z pasją. Właśnie, dzięki nim niektóre projekty ujrzały światło dzienne. Dzięki Kochani !! Czego sobie życzę na nadchodzący 2018 rok? Dużo inspiracji, żebym mogła tworzyć wspaniałe i kreatywne projekty. Chcę, żeby Nowy Rok był jeszcze bardziej zaskakujący i szalony. Chcę, żeby był przełomowy i ekscytujący, niż 2017.

Wam Kochani również życzę samych wspaniałych chwil w Nowym Roku ! Przekuwajcie swoje marzenia w rzeczywistość. Do zobaczenia w 2018 roku !!

Marzka

#modafashionkreatorwizerunkustylistamodystylistablogerblogmodowyinspiracjapodsumowanieroku #stylstylizacjesesjezdjęciowewydarzeniamodowepokazymody

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie