• Marzka

Podsumowanie roku 2019

Hej Kochani! Zamiast comiesięcznych wiadomości ze świata mody, mam dla Was podsumowanie mojego roku 2019.

Dziś mamy ostatni dzień 2019 roku i jest to czas na przeanalizowanie tego, co się wydarzyło i czy wszystko co sobie założyłam udało mi się zrealizować. Dla mnie początek roku to taka pusta książka, którą mogę zapisać nowymi celami, doświadczeniami i historiami.

Mój rok 2019 był przełomowy. Początek powolutku się rozkręcał, ale od marca ruszyłam mocno z kopyta. Postanowiłam skupić się na swoich celach i planach, które sobie postawiłam. W końcu udało mi się znaleźć fotografa do współpracy na bloga. Wspólnie zrealizowaliśmy kilkanaście sesji zdjęciowych oraz filmów na kanał Youtube. Tak w 2019 założyłam w końcu kanał na YouTube,  gdzie prezentuję na obecną chwilę tylko lookbooki. Jednak myślę, że w 2020 skupię się bardziej na kanale, bo mam kilka fajnych pomysłów.

Skoro jesteśmy w przy sesjach zdjęciowych nie mogę nie wspomnieć o tych, do których tworzyłam stylizacje. Wspólnie z najcudowniejszą ekipą stworzyliśmy kilka edytoriali, które zostały opublikowane w zagranicznych magazynach, między innymi Picton Magazine, Shuba MagazineVZSN Magazine czy ostatnia publikacja w Horizont Magazine. Oczywiście poza publikacją edytoriali w Shuba Magazine, mieliśmy również swoją okładkę.

Zdjęcie z mojej ulubionej sesji zdjęciowej, inspirowanej lalką Barbie – trafiło na okładkę! Było to spełnienie moich marzeń, mieć swoją pierwszą okładkę oraz zobaczyć swoje stylizacje w magazynach. Chwilowo branżowe magazyny, ale kiedyś możne będzie to Vogue. Po tym wszystkim jestem zdania, że ciężka praca popłaca oraz, że warto dążyć do wyznaczonych celów i spełniać swoje marzenia.

Będąc jeszcze w temacie sesji zdjęciowych, muszę wspomnieć o tych które nie było pod publikację, a do poszerzenia swojego portfolio. Mam tutaj na myśli sesję biznesową, sesję z największym ślimakiem w Polsce oraz sesję pin up. Ta ostatnia była rewelacyjna, pod względem tematyki, miejsca, a przede wszystkim ekipy.

Początkiem 2019 brałam udział w pierwszych urodzinach Vogue Polska. Super wydarzenie dla wszystkich fanów mody, gdzie można było posłuchać ciekawych paneli czy poznać ludzi ze świata mody i internetu. Natomiast końcem roku nawiązałam współpracę z Prezent marzeń, gdzie moje usługi można kupić na prezent. Drugą współpracą jest współpraca z marką PatriziaS, polską marką, która szyje przepiękne koszule z dobrej jakości materiałów.

Oczywiście muszę wspomnieć o tym, ze postanowiłam szukać balansu w życiu miedzy pracą, a odpoczynkiem. W końcu udało mi się wybrać na prawdziwy urlop nad polskie morze. Nie wiem kiedy ostatni raz byłam na prawdziwych wakacjach, ale była to najlepsza decyzja, ponieważ odpoczynek jest bardzo ważny. Człowiek przyjeżdża ze świeżym umysłem i nowymi pomysłami.

Podsumowując 2019 rok, był on pracowity, a szczególnie końcówka. Myślę również, że był to dobry rok. Co przyniesie 2020 i nowa dekada? Nie wiem, ale myślę, że wiele dobrego. Będzie to bardzo pracowity i przełomowy czas. Nadal pójdę w kierunku spełniania marzeń i dążenia do wyznaczonych celów.

Wam również życzę wspaniałego i szczęśliwego 2020 roku. Zamieniajcie marzenia w rzeczywistość i nie poddawajcie się. Zapisujcie sukcesy i świetne historie na kartach nowej dekady.

Na koniec chciałam podziękować wszystkim tym, z którymi miałam możliwość współpracować, ponieważ bez Was nie powstałyby tak świetne projekty.

Szczęśliwego Nowego Roku 2020 i szampańskiej zabawy!

Marzka

#podsumowanierokupodsumowanie201920192020staryroknowyrokmodafashionsesjezdjęcioweedytoriale

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie