• Marzka

Podsumowanie roku 2020

Hej Kochani!

Dziś mam dla Was post, w którym podsumuję rok 2020. Rok, który był jednym z najdziwniejszych i najtrudniejszych dla mnie. Nigdy nie myślałam, że będzie mi dane przeżyć taki czas, pełen niepewności i stresu.

Choć był to trudny rok, nie poddałam się i działałam. Wyszłam ze swojej strefy komfortu i zaczęłam prowadzić transmisje na żywo. Zorganizowałam dwa wydarzenia "Stylowa na kwarantannie", gdzie chciałam zachęcić kobiety do dbania o siebie podczas kwarantanny narodowej.

Przez działania podczas kwarantanny zostałam nagrodzona i wyróżniona przez New Style Academy. Kiedy mam wątpliwości i gorszy czas patrzę na nagrodę i przypominam sobie, że się nie poddałam, kiedy świat wywrócił się do góry nogami.

Nikt nie pomyślał, że 1 stycznia 2020 nasz świat tak się zmieni, a większość działań trzeba będzie przenieść do Internetu.

Najwspanialszą przygodą było prowadzenie transmisji na żywo. "Modne spotkania przy kawie. Rozmowy z kobietami pełnymi pasji" oraz "Stylowe poranki". Nigdy nie myślałam, że live sprawi mi taką satysfakcje. A największą sprawiły mi wywiady z kobietami z serii modnych spotkań przy kawie. Wywiady z innymi osobami od dawna chodziły po mojej głowie, ale brakowało mi odwagi, stawić się na żywo przed kamerą. Kiedy nastąpiła kwarantanna i pandemia, ten pomysł jeszcze mocniej uwierał mi w głowie.

Pewnego dnia zostałam zaproszenia przez Justynę Krawczyk do jej spotkań na żywo. Justyna rzuciła mnie na głęboką wodę, więc już nie miałam wyboru, żeby zacząć swoje transmisje na żywo.

Wyszłam ze swojej strefy komfortu, pokazałam się na żywo. Był stres, ale była też wielka satysfakcja. Dziś mam za sobą 20 spotkań i 20 rozmów z cudownymi kobietami. Moje bohaterki to kobiety, które postanowiły postawić na siebie i swoją pasję. Kobiety, które inspirują inne kobiety. W moich rozmowach opowiadały o drodze do miejsca, w którym są. Jednak nie zawsze ta droga była łatwa, ale się nie poddały i dążyły do wyznaczonych celów!

Podsumowując moje transmisje na żywo. Była to wspaniała przygoda, która bardzo mi się spodobała. Przygoda, która pozwoliła mi wyjść ze swojej strefy komfortu i dodała większej pewności siebie w realizacji kolejnych celów. Spotkania zainspirowały mnie, ale również wiele innych kobiet, aby działać i żyć tak jak chcemy!Z tych wywiadów zrodził się pomysł na napisanie książki, ale więcej dowiecie się w swoim czasie. Pandemia też spowodowała, że przeniesienie usług do Internetu, sprawiło, że zaczęłam pisać ebook dla kobiet i myśleć o kursie online.

Ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w 2020 było stworzenie z Anią Sroką drugiego projektu, czyli "Kobiety Jutra". Jest to przestrzeń tworzona przez dwie kobiety dla innych kobiet. Wspólnie stanowią synergię dla rozwoju wewnętrznego i odkrywania piękna zewnętrznego. Kobieta jutra to kobieta pewna siebie, niezależna, odważna, znająca swoją wartości i wierząca w swoje piękno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Od końca grudnia postanowiłam też wejść we współpracę z marką Nu Skin i stworzyć sobie stabilną, drugą nogę finansową. Jest to dopiero początek w branży beauty, ale wiem, że była to dobra decyzja. Muszę jeszcze wspomnieć, że jedna z sesji zdjęciowych, do której tworzyłam stylizacje została opublikowana w magazynie

"Mob journal" oraz zdjęcie z sesji trafiło na okładkę.

Z takich mniejszych spraw to odświeżyłam moją stronę i bloga My little empire fashion. Stworzyłam grupę na facebooku Gang My little empire fashion oraz weszłam we współpracę z marką Manufaktura obuwia oraz drugi raz współpracuję z Patrycją Sową, projektantką przepięknych koszul.

Miałam jeszcze przyjemność napisać trzy artykuły dla portalu damskiesprawy.plPrzez rok 2020 nie tylko prowadziłam wywiady, ale sama miałam przyjemność być gościem. Raz właśnie u Justyny Krawczyk na stronie New Style Academy, a drugi raz u Małgosi Klonowskiej na jej grupie "Kobieto Ogarnij się!"

Poznałam też wiele fantastycznych osób, szczególnie kobiet.

Poznałam je na dwóch wydarzeniach biznesowych, na których miałam przyjemność być parterem oraz na tygodniowym kursie stylizacji w Artystycznej Alternatywie.Podsumowując rok 2020, mimo tego, że od marca świat wywrócił się do góry nogami. Od czerwca świat mi się rozsypał przez życie prywatne. Ja się nie poddałam i działałam. Było ciężko, ale upór i determinacja sprawiły, że w ogólnym rozrachunku zrobiłam naprawdę dużo. Myślę, że wsparcie najbliższych pomogło mi funkcjonować oraz docenienie przez inne osoby, tego co robię. Nie tylko nagroda od New Style Academy, ale miłym wyróżnieniem było znalezienie się w grupie 111 najbardziej inspirujących internetowych osobowości. Wyróżnienie zostało opublikowane przez portal galeriamarek.pl

Raport dotyczył polskich influencerów modowych. Bardzo się cieszę, że mogę być wśród tych, które Was na co dzień inspirują.Mam nadziej, że rok 2021 będzie dla mnie łaskawszy i odwdzięczy mi ten ciężki czas.

Życzę sobie i Wam, żebyście stawiali sobie cele mimo przeszkód, aby 2021 dał nadzieje na lepsze jutro i miał więcej uśmiechu niż łez. Wszystkiego najwspanialszego w 2021 roku!!

MARZKA

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie