• Marzka

Podsumowanie roku 2021Cześć Kochana! Nadszedł czas końca 2021 roku i czas podsumowań. Jaki był dla mnie ten rok? Co udało mi się zrealizować? Jakie mam plany na 2022?

Początek roku był dla mnie trudny. Pierwsze trzy miesiące były kiepskie, nie czułam się dobrze ze sobą. Zmęczenie, stres, przepracowanie oraz nasilenie spraw z 2020 roku, które swoje apogeum miały początkiem 2021. Do tego kolejny lockdown, brak swobody, na pewno dołożyły cegiełkę do mojego samopoczucia. Mało komu o tym mówiłam, zresztą ja w ogóle rzadko dzielę się takimi sprawami. Jednak trudny czas minął i pozbierałam się. Wyszłam z dołka i wskoczyłam znowu na właściwe tory. Mam twardy tyłek i jakąś siłę, że sama wygrzebałam się i szybko stanęłam na nogi. Na pewno pomogły pierwsze wiosenne promyki słońca, luzowaniem obostrzeń oraz kontakt z ludźmi w realu. Powoli się rozpędzałam i realizowałam swoje cele. Owszem przez cięższy okres starałam się pracować i nie poddawać, choć czasami było to trudne. Owocem tego trudnego czasu jest mój ebook „Stylowa w każdym wieku". Niesamowicie się cieszę, że moje kolejne marzenie zostało zrealizowane. Mimo ciężkich chwil, dałam radę i wypuściłam swój pierwszy produkt.


Wraz z nadejściem wiosny i luzowaniem obostrzeń, ludzie również z utęsknieniem wracali do normalności. Wróciłam do przeglądów szaf i zakupów z moimi cudownymi klientami, które są dla mnie niesamowitą inspiracją i motorem napędzającym mnie do działania. Ja uwielbiam kontakt z ludźmi, spotkania z nimi, a szczególnie z kobietami. Uwielbiam kobiecą energię, która mocno inspiruje mnie do działania. Dlatego bardzo ucieszyłam się kiedy mogłam wziąć udział w dwóch kobiecych wydarzeniach. Jednym z nich był Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości, a drugi to Kobieta w Biznesie. Każde takie spotkanie pozwala mi poznać cudowne kobiety i zaczerpnąć nowej wiedzy. Będąc w temacie wiedzy, to w 2021 miałam okazję brać udział w warsztatach kolorystycznych z cudowną Malwą Wawrzynek z Pret a Create, z którą miałam przyjemność spotkać się ponownie na indywidualnych warsztatach analizy kolorystycznej.

Ponadto starałam się regularnie prowadzić „Modne spotkania przy kawie. Rozmowy z kobietami pełnymi pasji”. Do grona cudownych bohaterek, dołączyły kolejne kobiety pełne pasji. W ogóle modne spotkania przy kawie możesz posłuchać już nie tylko na moim Facebooku czy Youtube, ale również w aplikacji Spotify. Kiedy jesteśmy przy temacie Spotify, to od 28 listopada premierę miał pierwszy odcinek mojego podcastu - „Stylove Podcasty”. Na chwilę obecną mam dla Ciebie jeden odcinki. W podcastach będę opowiadać o sobie, modzie, stylu, drodze do miejsca, w którym jestem. Wpadłam już dawno na ten pomysł i teraz go realizuje. Jest to dla mnie nowa materia, którą wciąż poznaje.

W 2021 miałam przyjemność być również gościem dwóch wywiadów. Obydwa u Elżbiety Jachymczak, jeden na jej kanale na youtube, a drugi w magazynie internetowym Business Intelligence.W tym roku były też powroty, a mianowicie wróciłam do sesji zdjęciowych na bloga. Od tego wszystko się zaczęło, więc będę dbać o to moje pierwsze dziecko, jakim jest blog. Przepiękne zdjęcia zostały wykonane przez cudowną i utalentowaną Magdalenę Siry. Powróciłam również na plan sesji zdjęciowej jako stylistka. Ponad rok nie stylizowałam zdjęć, dlatego miło było wrócić i wyżyć się artystycznie. Ze wspaniałą, niezwodną ekipą: Klaudia Mendyk i Ola Zdeb, stworzyłyśmy zjawiskową sesję zdjęciową. Zdjęcia były robione na tle nocnego i magicznego Krakowa. Efekty już wkrótce.

Ostatnią nowością jest oczywiście współpraca z Efemeria Cafe. W sumie to już zapowiedź, że z przytupem wchodzę w 2022! Razem z Kasią, właścicielką Efemeria Cafe będziemy organizować raz w miesiącu, w poniedziałek „Kawę z modą w magicznym świcie Alicji w krainie czarów”. Pierwsze spotkanie już 10 stycznia o 9:00 rano!

Jeszcze chce Powiedzieć kilka słów o Nu Skin. Nie zrezygnowałam z biznesu online, tylko odłożyłam na dalszy plan. Niestety zaczynając nowy biznes, trzeba poświecić więcej czasu, żeby rozwinąć skrzydła. Ja prostu czasowo się nie wyrabiałam. Moje modowe imperium jest dla mnie wszystkim, dlatego na nim chce się skupić w 100%, a potem na moim drugim projekcie, czyli Kobietach Jutra.

Czy czegoś żałuje w 2021 roku? Myślę, że niczego nie żałuję. Większość założonych celów zrealizowałam, a po drodze przyszły jeszcze nowe zadania, które też z powodzeniem udało się zrealizować. W ogóle ten czas pandemii pozwolił mi się bardziej skupić na sobie i spojrzeć w głąb siebie. Zaczęłam jeszcze bardziej pracować nad sobą. Nauczyłam się, że kiedy jest w Tobie dobra, pozytywna energia, to takich ludzi przyciągasz do siebie. Natomiast osoby toksyczne, wampiry energetyczne, same odchodzą albo nie zbliżają się do Ciebie. Ogólnie czas pandemii przetasował znajomości w moim otoczeniu. Myślę, że nie tylko w moim, ale u większości osób takie sytuacje miały miejsce.

A jakie mam plany na 2022? Chce dalej uczyć się i rozwijać. Rozwijać moje modowe imperium. Poranne spotkania w Efemeria Cafe, modne spotkania przy kawie, sesje zdjęciowe, sesje zdjęciowe na bloga, zakupy z klientami, przeglądy szaf, analizy kolorystyczne. A co pokaże jeszcze nowy rok? Zobaczymy! Czasami w trakcie roku coś mi wpadnie do głowy, albo będzie wypadkową moich projektów. Chciałabym, żeby ten rok 2022 był dla mnie i dla Ciebie dobry! Ja ruszam pozytywnie w kolejny rozdział mojego życia! Życzę sobie i Tobie, Kochana żebyś miała wokół siebie tylko wyjątkowych ludzi z dobra energią. Ludzi, którzy dmuchają w Twoje skrzydła i wspierają Cię na drodze Twojego rozwoju! Stawiaj na siebie, na swój rozwój i swoje pasję! Pamiętaj! Tylko Ty możesz wykreować swoje życie, takie jakie chcesz! Samych wspaniałości w 2022!


Marzka

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie