• Marzka

Stylowa na wiosnę

Hej Kochani! Dziś przychodzę do Was z kolejny postem, tym razem w wiosennych klimatach. Po długiej przerwie wracam ze stylizacjami na bloga. Nie wiem czy będą one regularnie, bo wszystko zależny od sytuacji, która nas otacza. Mam nadzieję, że powoli wszystko wrócimy do normy i będę mogła co miesiąc raczyć Was moimi zestawami na wiosnę i lato 🙂

Na tle wiosennego Krakowa, jeszcze trochę zatrzymanego, zaspanego, ale już mocno kolorowego, pachnącego kwitnącymi kwiatami. Zaprezentowałam kolorową stylizację z nutą streetwearu i klasyki. Mamy tutaj mój eklektyczny styl. Jest kolorowo, są ulubione Vansy, jest marynarka, ale jest przełamanie schematów i jest po mojemu. Kocham bawić się moda i kocham kolory. Ostatnio mocno, jeszcze bardziej niż kiedyś podchodzę do tego, że fajnie jest eksperymentować, poszukiwać i bawić się łączeniami kolorów, wzorów i fasonów. Ważne jest to, żebyśmy to my się dobrze czuły w naszej skórze, w naszej stylizacji. To my mamy się sobie podobać. Wygląd jest ważny ale ma być spójny z nami i naszym wnętrzem. Stylizacją tylko podkreślamy nasze wewnętrzne piękno i nasz charakter. Dzięki modzie możemy komunikować, kim jesteśmy i co lubimy.

BAW SIĘ MODĄ! EKSPERYMENTUJ! POKAZUJ SWÓJ STYL! Rób, tak jak ja to robię. Inspiruj się mną.

Jednak, jeśli potrzebujesz pomocy w odnalezieniu stylu, ukierunkowania na właściwe tory? Zapraszam do kontaktu. Pomogę odnaleźć Twój styl i wydobyć Twoje piękno!

NIE BÓJ SIĘ BYĆ SOBĄ I UBRANIEM TO PODKREŚLAĆ!

Link do oferty z moimi usługami  —> OFERTA

A tutaj zapraszam Was również na „mini lookbook”. Zobaczcie jak w ruchu prezentuje się moja stylizacja na tle pięknego, wiosennego Krakowa. Prawda, że czuć wiosnę i te kwitnące kwiaty!?


Jak Wam się podoba stylizacja? Jak u Was z postrzeganiem piękna?

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#wiosennastylizacjakolorowastylizacjastylistkablogerkastylpiękno #wiosnaspringspringstylemodafashion

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie