top of page
  • Marzka

"Stylowa w każdym wieku"Hej Kochani!

Przychodzę do Was z obiecanym postem, na temat mojego ebooka "Stylowa w każdym wieku". 30 marca mój pierwszy produkt ujrzał światło dzienne i do dziś jestem mocno podekscytowana. Było to moje wielkie marzenie, mieć swój własny produkt. Długie miesiące pracy i przygotowań dobiegły końca. Pracowałam nad ebookiem, tak naprawdę sama od A do Z.

Zapytacie skąd pomysł na ebook i jak wyglądało powstawanie!? Już przychodzę do Was z odpowiedzą. Pomysł, od dawna miałam w głowie, tak jak wspomniałam było to moje wielkie marzenie, mieć własny produkt. Zaczęłam robić notatki, spisywać aż w końcu napisałam wstęp i kolejne rozdziały ebooka. Potem przyszła chwila na korektę i składanie ebooka w całość. Wybór czcionki, kolorów, rozmieszczenia zdjęć i tekstu. Zdjęcia robiłam sama oraz sama składałam ebooka w programie. Chwile mi to zajęło, jednak dużo nauczyłam się przy tym nowym doświadczeniu.

Opowiem Wam teraz o okładce, z której jestem mocno dumna. Okładka powstała w ostatniej chwili, zamysł miałam zupełnie inny. Jednak znalazłam inspiracje, które mnie mocno zainteresowały i postanowiłam zmienić koncepcje. Moja siostra w domowych warunkach zrobiła mi kilka zdjęć, potem wybrałam najlepsze, które trafiło na okładkę. Okładka okazała się istnym sztosem!

Dla kogo jest w ogóle ebook i co tam znajdziemy!? Ebook jest dla kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim ubiorze. Chcą odświeżyć lub odnaleźć swój styl. Znajdziemy tam definicje stylu, skąd czerpać inspiracje, czy triki w stylizacji, które kobiety mogą zastosować w swoich codziennych zestawach. Jest również rozdział o łączeniu kolorów i ich psychologii. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w tym ebooku. Zastosuje choć jedną lub dwie zmiany, a jej wygląd nabierze stylu i klasy.


W tym tygodniu mija miesiąc, od kiedy ebook ujrzał światło dzienne. Jestem naprawdę z siebie dumna, że spełniłam swoje marzenie. Warto marzyć, planować, a potem te marzenia i plany przekształcać w rzeczywistość. Zapraszam serdecznie do lektury "Stylowa w każdym wieku".

Inspirujcie się i do zobaczenia!

Marzka

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page