• Marzka

Trendy jesień-zima 2019/2020

Hej Kochani! Dziś przychodzę do Was z trendami na jesień-zimę 2019/2020. Wybrałam dla Was 6 moim zdaniem ciekawych tendencji na ten sezon.

Pierwszym trendem jest skóra, która pojawia się wszędzie. Skórzane mamy nie tylko już spodnie, buty, torebki czy kurtki ale również koszule, sukienki czy opaski na głowę. Skórzany zawrót głowy opanował tą jesień. Oczywiście w większości sklepów znajdziecie skórę ekologiczną lub imitacje skóry.

Po skórze przychodzi czas na wszelkie przeźroczystości czy bufki. Ten trend jest dla odważnych kobiet, które lubią bawić się modą.

źródło: Reserved


źródło: Zara


Dla kobiet, które lubią klasykę i nie są tak odważne w swoich moodwych wyborach, sklepy i projektancki proponują kratę.

Natomiast pamiętacie czasy kiedy każda dziewczynka marzyła o tym, żeby zostać księżniczką? W tym sezonie marzenia mogą się spełnić, każda z nas może wcielić się w księżniczkę. Tylko tym razem będzie to gotycka księżniczka. Koronkowe, tiulowe, czarne sukienki o długości mini, midi i maxi znajdziecie w ofercie sklepów.

źródło: Solar


źródło: Stradivarius


Zwierzęcy print jest z nami od dłuższego czasu, w tym sezonie również zagości na ubraniach i dodatkach. Poza tym mamy powrót pepity, ciężkich butów czy plisowanych spódnic.

źródło: Reserved


żródło: Stradivarius


źródło: Bershka


Oczywiście trendów na sezon jesień-zima 2019/2020 jest bardzo dużo, więc jeśli macie swoje ulubione to piszcie w komentarzach.

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#trendytrendyjesienzimajesienzima2019Jesienzima2020modafashion

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie