• Marzka

Trendy wiosna/lato 2021Hej Kochani! Po przerwie wracam do Was z postem. Dziś będą to długo wyczekiwane trendy na wiosnę/lato 2021. Zanim przejdziemy do tendencji, chciałam poinformować, że 30 marca będzie premiera mojego pierwszego ebooka! Jestem szczęśliwa, że moje marzenie się spełnia. Więcej na temat ebooka napiszę Wam w osobnym poście. Śledźcie mnie w moich mediach społecznościowych, żeby być na bieżąco!

Wracając do dzisiejszego tematu, czyli trendów na wiosnę i lato 2021. Zanim przejdziemy do konkretnych przykładów, pozwolę sobie napisać moje obserwacje dotyczące zmian w modzie, które nastąpiły przez pandemię. Pierwszą zmianą jest na pewno to, że wszystkie pokazy, które odbyły się w ramach Tygodnia Mody, były prezentowane online lub odbyły się w małym gronie osób. Każdy sklep w swojej kolekcji ma wygodne dzianiny i dresy. Nawet można znaleźć osobne zakładki w sklepach internetowych, dotyczące dresów lub ubrań "po domu".Przechodząc do konkretnych przykładów, które można było zaobserwować na pokazach mody. Zaczniemy od kolorów, które będą towarzyszyły nam tej wiosny. Mamy dużą ilość pasteli, beży, czy toffi. Główne kolory, które Instytut Pantone ogłosił, to szary "Ultimate Gray" i żółty "Illumitaning". W wiosennej palecie znajdziemy też mocne odcienie róży, fuksji, czerwieni, bieli, granatu, czy czerni. Jeśli chodzi o dodatki, mamy dwa przeciwieństwa, czyli wielkie torebki, a naprzeciwko znajdują się mikro torebki. W sklepach znajdziemy również torebki na smartfona, tak nasze telefony, w których teraz jest nasz świat i biuro mają swoją torebkę :) W temacie butów mamy ciężkie modele i futrzane klapki, które wyglądają jak kapcie "po domu".

Przechodząc już do konkretnych fasonów ubrań, to tak jak wspomniałam na początku, rządzą dresy i dzianiny. Jednak nie ma co się dziwić, pandemia nas całkowicie zmusiła do siedzenia w domu i pracy w domu. Jednak jest też część kobiet, które chciałby zrzucić te dresy i ubrać już coś wiosennego i kolorowego. Dlatego, myślę że w obecnych tendencjach każda kobieta znajdzie coś dla siebie.


8 trendów wiosna/lato 2021:


1. BALONOWE RĘKAWY, FOCUS NA RAMIONA


2. PODKREŚLONA TALIA


3. PRZEŻROCZYSTOŚCI


4. AŻUR, NISKI STAN


5. MINI SPÓDNICZKI


6. TRENCZ


7. OVERSIZE, KOŁNIERZE


8. KAMIZELKI, TWEED
Myślę, że każda z Was znajdzie coś dla siebie w nadchodzącym sezonie. Pamiętajcie, najpierw przeszukajcie swoje szafy, bo może macie tam ukryte fasony, które są w tendencjach na nadchodzący sezon. Pamiętajcie również, aby trendy traktować jako inspiracje, a nie ślepo za nimi podążać.

Do zobaczenia.


Marzka


źródło zdjęć z pokazów: vogue.com

32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie