top of page
  • Marzka

W tajemniczym ogrodzie …

Dziś za oknem pojawiło się słońce i tak już poczułam wiosnę, że od razu chęci do życia przyszły. Z tego wszystkiego powstał pomysł na stworzenie szybkiej sesji zdjęciowej…

Miejsce wybrałam przypadkowe, bo znajdujące się zaraz za moim oknem. Jednak prosty ogród ma coś w sobie magicznego, dlatego nazywam go „tajemniczym ogrodem”. Przechodząc do stylizacji, jest ona już trochę wiosenna, ale jeszcze w kolorach jesienno-zimowych. Zbudowana jest na czerni, odznacza się tylko piękną, koronkową sukienką w kolorze butelkowej zieleni. Jest to mój ulubiony fason, kobiecy a zarazem dziewczęcy. Do tego założyłam oversizową  marynarkę, którą podkradłam z szafy mojej mamy 😉 Trikiem stylizacyjnym, który tu wykorzystałam jest wydłużenie nóg za pomocą tego samego koloru. Użyłam rajstop i botków w kolorze czarnym. Można jeszcze spódnicę wybrać w tym samym odcieniu, a nogi będziecie mieć  do nieba. Oczywiście nie musi być to kolor czarny, eksperymentujcie z szarościami, granatami lub innymi odcieniami. Zależności jak jesteśmy odważne modowo. Wracając do mojego stroju, dopełniłam całość kapeluszem z uszami kota. Jest trochę szalony, ale chciałam całej stylizacji dodać charakteru,żeby nie była po prostu zwyczajna. Mamy również trochę tajemniczości i pazura. Biżuterii nigdy nie noszę za dużo, więc mam tylko pozłacany naszyjnik. Złoto świetnie komponuje się z kolorem butelkowej zieleni.

sukienka/HM    marynarka/szafa mamy 🙂    rajstopy/HM    buty/HM    kapelusz/HM    naszyjnik/Mohito    torebka/HM

Mam nadzieję, że całość prezentuje się tak jak zamierzałam. Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #sesjamodowastylistastylistamody

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page