• Marzka

Wrocław Fashion Meeting

Dziś mam dla Was krótką relację z tragów mody, które w weekend 19-20 listopada odbyły się we Wrocławiu. Wrocław Fashion Meeting to już 7 edycja takiej imprezy, gdzie mogliśmy podziwiać prace projektantów z całej Polski. Targi mody to fajna okazja do zobaczenia tego świata z bliska i kupienia projektów prosto od polskich artystów.

W tym roku było, z tego co pamiętam 130 marek, pokazy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Spotkania oko w oko z projektantami i gościem specjalnym, którym był uczestnik top model – Mateusz „Góral” Jarzębiak. Na 7 edycji targów można było posłuchać wykładu Anny Rasiewicz  o promocji marki odzieżowej w Polsce. Wrocław Fashion Meeting to niezwykłe wydarzenie, w którym miałam przyjemność brać udział. Spotkałam niesamowitych ludzi, którzy są równie zakręceni na punkcie mody, jak ja. Niezapomniane zdarzenie, do którego z pewnością powrócę za rok. Zapraszam na krótką fotorelacje.Jak Wam się podobała moja krótka relacja? Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione były telefonem. Zapraszam również na mojego FB, tam więcej mody i pewnie będę wrzucać jakieś filmy z pokazów Wrocław Fashion Meeting. Było warto, fajne wydarzenie !! A Was zapraszam do komentowania i inspirowania się.

Marzka

#modafashionstylstylizacjablogerblogomodziestylistastylistamodykreatorwizerunkununmipolscyprojektancji #polskamarkapokazmodywydarzeniewrocławwydarzeniemodowewroclawfashionmeeting #targimody

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie