• Marzka

Wyjątkowa swoboda

Koszula to klasyk, który chyba każda z nas ma w swojej szafie. Moja dzisiejsza stylizacja przedstawia ją w roli głównej. Będzie to wersja maxi, którą wystylizowałam na sukienkę. Za kilka dni ukaże się kolejna odsłona tej części garderoby, ale w innym wydaniu.


Wracając do dzisiejszego zestawu, Piękny głęboki granat bluzki cudownie współgra z biało-niebieską apaszką, butami nude i neonową torebką. Klasyczne wydanie podkręcone modowym twistem. Wracając do naszej głównej bohaterki – koszuli, po za tym, że ma piękny kolor jest również bardzo miła w dotyku, dobrze skrojona i świetnie się nosi. W sumie hasło nun-mi, marki która produkuje takie cudeńka jest swoboda, wyjątkowość i wyrażanie siebie poprzez ubrania. Zapraszam do oglądania mojej stylizacji.

koszula/nun.mi    apaszka/Solar    buty/Zara    torebka/Benetton    okulary/Allegro

Jak się podoba stylizacja? Koszula w takiej wersji? Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.


Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #stylistastylistamodysesjamodowanunmipolskamarkapolscyprojektancji

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie