top of page
  • Marzka

Z nutką lat 60-tych

Kochani dziś mam dla Was sesje zdjęciową, którą robiłam jeszcze pod koniec 2016 roku. Zrealizowana została przez Karolinę z Glan Art. Motywem przewodnim zdjęć była zabawa światłem. Ja do tego wszystkiego dołożyłam swoje „5 groszy” i stworzyłam stylizację inspirowaną latami 60-tymi.

Sukienka marki nun-mi, może nie jest żywcem wyjęta z tamtej epoki, ale jest krótka i kolorowa. Do tego niebieskie rajstopy są taką kropką nad „I”, a jak wiemy w tamtym okresie kobiety często do krótkich spódniczek zakładały rajtki w przeróżnych odcieniach. Zestaw jak i cała sesja utrzymana jest w bardzo kobiecym i zmysłowym klimacie. Zapraszam do oglądania naszego wspólnego projektu i mojego zestawu z lat 60-tych.

sukienka/nun-mi    buty/H&M    rajstopy/Gatta

Jak się podobają zdjęcia w takim klimacie ? Moja interpretacja lat 60-tych w stylizacji ? Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#modafashionblogmodowyblogerkreatorwizerunkustylizacjastylsesjanablogasesjazdjęciowa #sesjamodowastylistastylistamodypolskamarkanunmipolscyprojektancji

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page