top of page
  • Marzka

Zielono mi!

Cześć Kochana! Dziś przychodzę do Ciebie z nowym postem i nową stylizacją. Ostatnio obiecałam częściej publikować na blogu teksty i o to jestem! 😊 W tym miesiącu mam jeszcze w planach wrzucić dwa artykuły.

Stylizacja, którą prezentuje w dzisiejszym wpisie jest sportowa. Poprzez pandemię i kwarantannę polubiłam dresy i z chęcią noszę je na co dzień. Zresztą dresy mocno weszły na salony, bo nawet marki premium mają swoje linie.

A jak jest u Ciebie? Lubisz nosić dresy?W asortymentach sklepów na jesień, możemy znaleźć również mocne, nasycone barwy. Jedną z nich jest barwa ZIELONA, która skradła moje serce w tym sezonie. Dlatego kiedy zobaczyłam ten dres, to nie mogłam mu się oprzeć 😊 Cały zestaw rzuca się w oczy, nie tylko poprzez kolor, ale połączenie nasyconej zieleni z pomarańczą. Od kiedy pamiętam lubiłam mocne kolory i nie miałam problemu w łączeniu ich ze sobą. Tego też chce Ciebie uczyć i inspirować, żebyś dała upust swojej fantazji i kreatywności. Bawiła się modą i dobrze się ze sobą czuła! Zawsze powtarzam moda jest zabawą, nie zna wieku, ani słów „BO MI NIE WYPADA!”.Zaczyna się okres szarugi za oknem, więc fajnie jest ożywić nasze polskie ulice mocnymi odcieniami. Jeśli jeszcze nie masz odwagi, aż w takim eksperymentowaniu z kolorem, to zacznij od małych dodatków, np. torebka czy buty. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie więcej odwagi na ulicach, gdzie nie będą królowały tylko szare i czarne płaszcze. Jeśli potrzebujesz pomocy w ukierunkowaniu na odpowiednie, modowe tory to zapraszam do kontaktu 😊

Wracając do mojej zielonej stylizacji. Dres, który mam na sobie, połączyłam z intensywnie pomarańczową bomber jacket oraz ukochanymi Vansami. Do tego założyłam delikatne złote kolczyki i naszyjnik, który składa się z połączenia pereł i złotego łańcucha. Lubię i zawsze lubiłam przełamywać zasady w stylizowaniu.

Zresztą historia mody pokazuje, że już w latach 20/30 bawiono się modą. Coco Chanel łączyła ze sobą sztuczne i prawdziwe perły, które nosiła na co dzień, a Elsa Schiaparelli tworzyła szalone kreacje przy współpracy z surrealistami.


dres/Zara kurtka/Zara buty/Vans naszyjnik/Allegro okulary/HM

Napisz Kochana, jak jest u Ciebie z kolorami i modowym eksperymentowaniem 😊Inspiruj się i do zobaczenia.Marzka

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2 Post
bottom of page