• Marzka

#zostańwdomu – ZAKUPY ONLINE

Hej Kochani! Dzisiejszy post, który mam dla Was to kolejna usługa online, a mianowicie ZAKUPY PRZEZ INTERNET. Jest to usługa, do której dojrzałam i postanowiłam dodać do swojej oferty. Dlaczego dojrzałam? Początkowo kiedy dopadła nas ta ciężka sytuacja, nie myślałam o zakupach albo, żeby kogoś namawiać do kupna bluzki z najnowszej kolekcji. Jednak z czasem kiedy to nie trwa już tydzień lub dwa tylko dłużnej,  trzeba się podnieść i na nowo odnaleźć w nowej rzeczywistości i żyć dalej, bo nie wiadomo kiedy taka izolacja się skończy.

Nastały trudne czasy, w których nie jest łatwo. Targają nami różne emocje i stany, ale trzeba to przetrwać. Jednak przede wszystkim dostosować się do obecnej sytuacji. W domu warto być zadbaną to pozwala nam być pewniejszą siebie. Dodając do tego nowe ubrania, myślę, że jeszcze lepiej się poczujemy. Sama ostatnio kupiłam nowe dżinsy i chodzę w nich po domu. Dlatego wato pamiętać o sobie, słuchać siebie i sprawiać sobie przyjemności. Oczywiście jeśli nie czujesz potrzeby zakupów na kwarantannie, rozumiem i nie namawiam. Kobiety, które mają na to ochotę, zapraszam do kontaktu 🙂

Teraz bez zbędnego przedłużania przejdźmy do opisu usługi, czyli ZAKUPÓW ONLINE.

Nie możemy wybrać się na zakupy stacjonarnie, ale to nic straconego. Możemy zrobić je przez internet. Pomogę wybrać dla Ciebie w gąszczu tysiąca ofert i promocji zamieszczonych w sklepach internetowych, odpowiedni fason czy kolor. Moja super oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie składa się z trzech pakietów: MINI, MIDI I MAXI.

PAKIET MINI:

Wysyłam do ciebie 50 aktywnych linków ( zgodnie z tym co ustaliłyśmy ) Każda z rzeczy, które wybrałam będzie miała po 5 aktywnych linków ( 5 linków do sukienek lub 5 linków do spodni itd. ) Cena usługi to 600 PLN. Jednak jeśli do tego chcesz konsultacje online dolicz 50 PLN.

Do 3.05.2020 jest promocja i nie zależnie czy weźmiesz pakiet z konsultacją czy bez usługa kosztuje 300 PLN + dostaniesz -10% na usługi online do wykorzystania przy kolejnym spotkaniu.

PAKIET MIDI:

Wysyłam do ciebie 80 aktywnych linków ( zgodnie z tym co ustaliłyśmy ) Każda z rzeczy, które wybrałam będzie miała po 8 aktywnych linków ( 8 linków do sukienek lub 8 linków do spodni itd. ) Cena usługi to 800 PLN. Jednak jeśli do tego chcesz konsultacje online dolicz 50 PLN.

Do 3.05.2020 jest promocja i nie zależnie czy weźmiesz pakiet z konsultacją czy bez usługa kosztuje 400 PLN + dostaniesz -10% na usługi online do wykorzystania przy kolejnym spotkaniu.

PAKIET MAXI:

Wysyłam do ciebie 80 aktywnych linków ( zgodnie z tym co ustaliłyśmy ) Każda z rzeczy, które wybrałam będzie miała po 8 aktywnych linków ( 8 linków do sukienek lub 8 linków do spodni itd. ) Do tego wszystkiego po wybraniu odpowiednich ubrań, dostaniesz na emalia kolarz z gotowymi zestawami. Cena usługi to 1000 PLN. Jednak jeśli do tego chcesz konsultacje online dolicz 50 PLN.

Do 3.05.2020 jest promocja i nie zależnie czy weźmiesz pakiet z konsultacją czy bez usługa kosztuje 500 PLN + dostaniesz -10% na usługi online do wykorzystania przy kolejnym spotkaniu.

A JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TAKA USŁUGA ONLINE?

Piszesz do mnie maila lub dzwonisz, że jesteś zainteresowana jednym z pakietów. Piszesz czy dodatkowo potrzebujesz konsultacji na temat figury czy robimy tylko zakupy. Ja po ustaleniach z Tobą, siadam i szukam rzeczy. Następnie przygotowuje aktywne linki dla Ciebie, które przesyłam na maila.

Jeśli wybierzesz PAKIET MAXI, to z wybranych przez Ciebie ubrań przygotuję gotowe zestawy w formie kolarzu i prześlę Ci na maila.

PAMIĘTAJ, ŻE PIĘKNĄ I ZADBANĄ TRZEBA BYĆ ZAWSZE I WSZĘDZIE! 

Inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka

#onlinezakupyonlineusługaonlinestylistkaonlinefashionmoda #zostańwdomuzakupyprzezinternetusługaprzezinternet

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie